Vedúci zmeny

beneficium s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderný výrobný podnik firmy Raytech v Trenčíne, hľadá zmenového vedúceho. Slovenská spoločnosť rakúskeho majiteľa ponúka zaujímavú prácu v moderných priestoroch s atraktívnym platom. Požadovaná je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikačnej úrovni.
Pracuje sa v dvoj-zmennej prevádzke od 6:00 do 14:30 a od 14:30 do 22:00. V každej zmene pracuje 15 až 20 zamestnancov. Prevádzka sa nachádza priamo v meste Trenčín.

Náplň práce:
- riadenie výroby pracovnej zmeny s 15-20 zamestnancami
- kontrola kvality a dodržiavania pracovných postupov
- sledovanie dodávok, kontrola strojov, meradiel a prípravkov
- úzka spolupráca s vedením podniku
- udržiavanie vysokej motivácie zamestnancov
- spoluvytváranie dobrej pracovnej atmosféry s vysokou produktivitou
- kontrola dodržiavania BOZP, PO a poriadku na pracovisku

Dlhodobá pracovná pozícia
Možnosť odborného a platového rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať len e-mailom.
Oslovíme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.1.2018 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient, spoločnosť Raytech s.r.o., je renomovaná vývojárska a výrobná firma produkujúca špeciálne káble a konektory pre náročné komerčné a vojenské použitie. Svoje výrobky dodáva odberateľom na celom svete. Materská spoločnosť sídli v Rakúsku a jednu z výrobných prevádzok má aj v Trenčíne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od nášho nového kolegu očakávame:
- schopnosť efektívneho riešenia problémov
- organizačné schopnosti
- prirodzená autorita na pracovisku
- kontrolné zručnosti
- komunikatívnosť na všetkých úrovniach
- zodpovednosť a disciplinovanosť
- všeobecné technické znalosti
- znalosť NJ alebo AJ na komunikačnej úrovni

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských a sprostredkovateľských služieb v oblasti HR pre prácu v Rakúsku a na Slovensku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

beneficium s. r. o.
Kopčianska 10
851 01 Bratislava - Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Makel
Tel.: +421 2 2067 4302
E-mail: poslať životopis
ID: 3262535   Dátum zverejnenia: 6.12.2017