Obchodně technický reprezentant SR

Bénéficielle, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou společnost působící mnoho let na předním místě v prodeji CNC strojů na základě výhradního obchodního zastoupení pro SR, hledáme kandidáta na pozici obchodně technický reprezentant.

Požadujeme:

- Vzdělání strojírenské v oblasti obráběcích strojů nebo výrobních technologií
- Komunikační a prodejní schopnosti
- Znalost z oblasti technologie CNC broušení nebo soustružení podmínkou
- Prokazatelná obchodní praxe minimálně 3 roky
- Schopnost práce s PC na uživatelské úrovni, znalost práce s CRM
- Komunikativní znalost cizího jazyka slovem i písmem - NJ nebo AJ
- Flexibilitu a ochotu cestovat, řidičský průkaz B

Náplň práce

- Péče o současné zákazníky, účast na výstavách a veletrzích kultivace vztahu se zákazníky
- Samostatné aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, kontaktování stávajících i nových zákazníků
- Realizace obchodních případů ve spolupráci se zahraničním dodavatelem
- Jednání a komunikace ve významných společnostech
- Prodejní servis
- Odborné poradenství

Nabízíme

- HPP
- Velmi dobré platové a pracovní podmínky
- Odborné školení v zahraničí
- Služební vozidlo i pro soukromé účely
- PC
- Mobilní telefon
- Stravenky
- Samostatnou a odpovědnou práci a seberealizaci
- Další firemní benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3500278  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 Kč/měsíc