Logo Bencros s.r.o.

Obsluha stredotlakového parného kotla a sekanie gumy

Bencros s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Ľudovíta Štúra, Bošany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
920 EUR/mesiac- nástupná mzda je 1150Eur/brutto/mesiac( z toho základná mzda je 920EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete obsluhovať stredotlakový parný kotel IV. triedy a zabezpečíte jeho správne fungovanie (možnosť zaškolenia a získanie oprávnenia)
  • Vykonáte sekacie práce a pomôžete pri výrobe v gumárenskej prevádzke

Typický deň na pozícii obsluhy stredotlakového parného kotla a sekania gumy zahŕňa kontrolu a údržbu kotla, ovládanie a sledovanie procesov výroby, a vykonávanie sekacích a pomocných prác.

  • Zarobíte si navyše 150EUR každý kvartál za to, že budete chodiť do práce
  • Na začiatok Vám ponúkame nástupný bonus vo výške 300EUR
  • Ak odporučíte nového zamestnanca, získate od nás odmenu až 200EUR
  • Okrem toho ponúkame príplatky nad rámec Zákonníka práce, aby sme ocenili Vašu prácu
  • Budete pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá Vám zabezpečí istotu zamestnania
  • Pretože nám záleží na Vašom budúcom dôchodku, prispievame Vám na 3. dôchodkový pilier
  • Poskytneme Vám zázemie a možnosť rásť spolu s nami

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Manuálna zručnosť
  • Tímová práca
  • Schopnosť učiť sa nové veci
  • Znalosť obsluhy stredotlakového parného kotla výhodou

Gumárenská výroba

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vaňová
Tel.: +421918118987
E-mail: poslať životopis
ID: 4648882  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac