Údržbár strojných zariadení

Bencros s.r.o.

Miesto práce
Bošany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000e/brutto/mesiac + variabilná zložka podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, oprava a kontrola zariadení a strojov typu ťažkého priemyslu (gumárenská výroba)
- reportovanie a návrhy na zlepšenie prípadných zistených závad vedúcemu pracovníkovi
-operatívna a preventívna údržba strojov a zariadení
-zabezpečovanie prípadných úprav pre zlepšenie pracovného prostredia
-odstraňovanie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniachi

-práca v stabilnej a jedinečnej výrobe v Európe
-možnosť dobrovoľného uzatvorenia DDS
-uvedená mzda je základná + variabilná zložka podľa skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- časová flexibilita
- samostatnosť
-technická gramotnosť
-- platná vyhláška MPSVaR č.508/2009 Zz., §22 a §23 - výhodou

Gumárenská výroba

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3611804  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000e/brutto/mesiac + variabilná zložka podľa skúseností