Skvelá príležitosť pre študentov VŠ s nadaním v komunikácii

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ? Rád sa učíš nové veci? Máš tímového ducha? Chceš naštartovať svoju kariéru? Pokiaľ si odpovedal na otázky kladne, hľadáme práve teba. Pridaj sa k nám!

Už je čas na serióznu brigádu, ktorá bude mať pre Teba prínos aj do budúcnosti a zlepšíš si svoje výhliadky na pracovnom trhu. Keď si šikovný, otvárajú sa Ti u nás dvere na rôzne pozície naprieč celou spoločnosťou.

Tvojou náplňou práce bude:

  • pravidelné telefonické upomínanie nezaplatených faktúr
  • práca s interným systémom CRM
  • dohadovanie termínov splátok klientov

  • Príjemné a moderné priestory na najvyššom poschodí myHive Tower s úžasným výhľadom na celú Bratislavu
  • Skvelí kolegovia s rodinnou pracovnou atmosférou
  • Možnosť kariérneho postupu naprieč celou spoločnosťou
  • Flexibilný pracovný čas – pracuješ ako si naplánuješ
  • Dobrá dostupnosť zo všetkých internátov
  • Firemné teambuildingy

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina. Spoločnosť sa zameriava na rôzne činnosti. Pokiaľ máte skúsenosti aj z inej oblasti ako je vymáhanie pohľadávok, môžete nás v prípade záujmu o prácu kontaktovať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Potešíme sa, ak máš:

  • Výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
  • Užívateľskú znalosť práce na PC
  • Chuť pracovať na sebe a zlepšovať sa
  • Si spoľahlivý a tímový

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4784925  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.