Operátor call centra - vymáhanie pohľadávok

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2021
800 EUR/mesiacFixná zložka mzdy je 800€ brutto + variabilná zložka 100€ brutto po skončení 3 mesačnej skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu s telefonickým/emailovým kontaktovaním klientov, kde sa naučíš profesionálne argumentovať a úspešne riešiť všetky situácie.

Náplň práce na tejto pozícii pozostáva z:

- informovania klienta o jeho finančných záväzkoch
- telefonického ale aj písomného kontaktovania klientov zo zverenej databázy
- analýzy situácie dlžníka a predkladania návrhov riešení s cieľom dosiahnuť vyrovnanie dlžnej sumy v čo najkratšom čase
- vymáhanie finančných záväzkov klientov bánk, telekomunikačných operátorov a pod.
- navrhovania postupov pre zlepšenie efektívnosti vymáhania

Pracovná doba
Plný pracovný úväzok: Po-Pi, v čase 8,30 - 17,00 hod.

-príspevok na stravu nad rámec zákona prostredníctvom Gastro kariet
- koncoročné odmeny
- výkonnostné odmeny - na základe hodnotenia kvalitatívneho a kvantitatívneho výkonu
- neobmedzený prístup k pitnému režimu a plne vybavené kuchynky
- dobrá dostupnosť MHD, možnosť parkovania v okolí
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- firemné večierky a teambuildingy
- zamestnanecké ceny na vlastné produkty spoločností BENCONT GROUP

Hľadáme nových kolegov, ktorí už sú skúsení, ale veľmi radi, rýchlo a kvalitne zaškolíme aj "nováčikov".

Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, ale plnohodnotnou náhradou môže byť aj link na Váš LinkedIn profil, ktorý obsahuje potrebné informácie.
Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis/profil. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia termínu osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
• výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
• užívateľskú znalosť práce na PC (Microsoft Word, Excel)
• pozitívny prístup
• samostatnosť a precíznosť
• spoľahlivosť
Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii výhodou

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4037348  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac