Si študent VŠ a komunikácia je Tvoja silná stránka? Posilni náš team ako Referent vymáhania pohľadávok (Callcentrum)

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod. (3,5 EUR fix + 1 EUR variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ?
Rád sa učíš nové veci?
Máš vyjednávanie v malíčku?
Máš tímového ducha?
Chceš naštartovať svoju kariéru?

Pokiaľ si odpovedal na otázky kladne, hľadáme práve teba. Pridaj sa k nám!

Už je čas na serióznu brigádu, ktorá bude mať pre Teba prínos aj do budúcnosti a zlepšíš si svoje výhliadky na pracovnom trhu. Keď si šikovný, otvárajú sa Ti u nás dvere na rôzne pozície naprieč celou spoločnosťou.

Tvojou náplňou práce bude:
- pravidelné telefonické a písomné kontaktovanie dlžníkov zo zverenej databázy
- zabezpečenie platobnej disciplíny dlžníkov
- analýza dôvodov vzniku pohľadávky
- návrh riešenia na vysporiadanie pohľadávky
- práca s interným systémom CRM
- zabezpečenie úhrady pohľadávky v čo najkratšom čase
- dohadovanie termínov splátok klientov
- navrhovať postupy pre zlepšenie efektívnosti vymáhania

Príjemné a moderné priestory na najvyššom poschodí Polus Tower s úžasným výhľadom na celú Bratislavu
Nadštandardné finančné ohodnotenie
Skvelí kolegovia s rodinnou pracovnou atmosférou
Možnosť kariérneho postupu naprieč celou spoločnosťou
Flexibilný pracovný čas – pracuješ ako si naplánuješ
Dobrá dostupnosť zo všetkých internátov
Firemné teambuildingy

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina. Spoločnosť sa zameriava na rôzne činnosti. Pokiaľ máte skúsenosti aj z inej oblasti ako je vymáhanie pohľadávok, môžete nás v prípade záujmu o prácu kontaktovať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Potešíme sa, ak máš:
Výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
Užívateľskú znalosť práce na PC
Chuť pracovať na sebe a zlepšovať sa
Si spoľahlivý a tímový

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3609465  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod. (3,5 EUR fix + 1 EUR variabilná zložka)