Referent vymáhania pohľadávok

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR (po skúšobnej dobe + vario zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce na tejto pozícii pozostáva z:

- pravidelné telefonické a písomné kontaktovanie dlžníkov zo zverenej databázy
- zabezpečenie platobnej disciplíny dlžníkov
- analýza dôvodov vzniku pohľadávky
- návrh riešenia na vysporiadanie pohľadávky
- práca s interným systémom CRM
- zabezpečenie úhrady pohľadávky v čo najkratšom čase
- dohadovanie termínov splátok klientov
- navrhovať postupy pre zlepšenie efektívnosti vymáhania

-príspevok na stravu nad rámec zákona prostredníctvom Gastro kariet
- motivačné finančné ohodnotenie a koncoročné odmeny
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- možnosť kariérneho rastu

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina. Spoločnosť sa zameriava na rôzne činnosti. Pokiaľ máte skúsenosti aj z inej oblasti ako je vymáhanie pohľadávok, môžete nás v prípade záujmu o prácu kontaktovať na [email protected].

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
• odborná prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou
• výborné komunikačné schopnosti
• znalosť iného jazyka výhodou (český jazyk)
• príjemné vystupovanie
• užívateľskú znalosť práce na PC (Microsoft Word, Excel)
• ochotu učiť sa novým veciam
• schopnosť tímovej práce
• spoľahlivosť

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3506827  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR (po skúšobnej dobe + vario zložka)