Klientský pracovník (práca z kancelárie)

BENCONT COLLECTION, a.s.

Miesto práce
Polus Towers, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1300€ brutto a jej presná výška bude predmetom dohody na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov, ktorí budú súčasťou projektu zameraného na poskytovanie úverov:

- spracovania súborov od klientov v interných systémoch
- poradenstvo a predkladanie návrhov prostredníctvom služieb spoločnosti
- telefonická, e-mailová komunikácia s klientami
- kalkulácia jednotlivých ponúk spoločnosti pre klientov
- plánovanie a dohadovanie termínov podpisovania žiadostí
- posudzovanie bonity klienta
- uzatváranie zmlúv na úverové produkty spoločnosti
- spracovanie klientských požiadaviek a návrh optimálneho riešenia
- kompletizácia spisovej dokumentácie v systéme
- príprava a aktualizácia štatistík a reportov
- príprava a aktualizácia pracovných postupov a úprava metodiky

- príspevok na stravu nad rámec zákona

- káva, čaj a plne zariadené kuchynky
- koncoročné odmeny
- možnosť Multisport karty
- pravidelné firemné akcie a dobrý kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí nám zašlú svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky kladené na dané pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Poskytovanie úverov/klientských pôžičiek

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné schopnosti

- samostatnosť
- cit pre obchod
- orientácia na plnenie stanovených cieľov
- MS Office na užívateľskej úrovni - denné používanie

Spoločnosť BENCONT COLLECTION, a.s. patrí do projektovo orientovanej skupiny BENCONT GROUP. Hlavným predmetom činnosti je nadobúdanie, správa a riadenie pohľadávok vzniknutých z titulu poskytnutých spotrebiteľských úverov po lehote ich splatnosti.
Počnúc dňom 8.8.2016 je spoločnosť BENCONT COLLECTION na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska držiteľom oprávnenia na poskytovanie spotrebiteľských úverov bez obmedzenia rozsahu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4784607  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac