Vapiano NIVY - otvorená kuchyňa (brigáda/tpp)

BENCIK CULINARY GROUP - (ALDENTE s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Možný nárast platu pri rozšírení zručností viac info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Do medzinárodnej 'easy dining' reštaurácie Vapiano hľadáme šikovných kolegov/gyne (aj bez skúseností) do sekcie Otvorená kuchyňa.

Do novej reštaurácie Vapiano v Nákupnpm centre Nivy hľadáme milovníkov talianskej kuchyne na pozície pracovníkov v otvorenej kuchyni.

Jedným z najcharakteristickejších prvkov Vapiana je otvorená kuchyňa, kde čerstvé cestoviny, pizzu, antipasti a šaláty pripravujeme priamo pred hosťami. Baví Vás varenie, ale nikdy ste nemali príležitosť ukázať to ostatným? Tak je Vapiano pre Vás to správne miesto.

IDEÁLNY KANDIDÁT/KANDIDÁTKA DO NÁŠHO TÍMU:
· Zaujíma sa o gastronómiu, uprednostňuje kvalitu a čerstvosť. (Nevieš variť, krájať? Nevadí! Všetko ťa naučíme!)
· Má veľa energie, dokáže sa nadchnúť.
· Miluje výzvy a rád sa učí nové veci.
· Je spoľahlivý
· Dohovorí sa aj so zahraničným zákazníkom (napríklad anglicky, nemecky alebo rukami nohami).
· Úsmev, dobrá nálada a pozitívny prístup sú jeho/jej poznávacím znamením.

ČO PONÚKAME?
· TOP lokalitu v najnovšom nákupnom centre v Bratislave.
· Možný nárast platu pri rozšírení zručností
· Intenzívne zaškolenie po nástupe a dalšie tréningy pod vedením mezinárodného tímu.
· Príležitosť a kariérny rast . Profesné certifikáty – dôkaz osvojenia vybraných zručností.
· Multikultúrne prostredie, možnost využit či vylepšit jazykové znalosti.
· Časovú lexibilitu.
· Priateľskú atmosféru, prácu bez minúty nudy
· Motivujúce finančné ohodnotenie
· Zľavu 50 % na všetky naše jedlá.
· Slušivé a pohodlné pracovné oblečenie
Ak je úsmev, dobrá nálada a pozitívny prístup tvojim poznávacím znamením, pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, HORECA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

orientácia na zákazníka a služby
príjemné vystupovanie, ústretový prístup, komunikatívnosť
zmysel pre poriadok
flexibilita a odolnosť voči stresu

Spoločnosť Bencik Culinary Group je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Skupina tiež rozšírila svoje aktivity aj na donáškové služby zabezpečujúce stravu pre bratislavských seniorov.
Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4459087  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.