Reagujte bez životopisu

Koordinátor na Německých projektech

BENAX SERVICE s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 5 000 EUR/měsícPracovní poměr: HPP i spolupráce s OSVČ Plat: Od 20 000- 25 000 Kč/měsíc plus podíl na zisku ze zakázek vyplácený měsíčně, podíl na zisku firmy ročně. Výdělek možný včetně podílu od 3000-5000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplň práce:

• aktivně vyhledávat a přijímat zakázky od německých klientů
• mít otevřené oči pro obchodní příležitosti
• spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu
• denní komunikace v Německém jazyce s klienti, mistry na stavbě, parťáky,
podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu.
• vést projektové týmy od zahájení do konec projektu
• podílet se na sestavování týmu, požadovaného na projekt
• umět plánovat čas a organizovat návaznost projektu
• mít ,,drive dosahovat stanovené cíle,, a praxi na obdobné pozici
• umět řešit problémy za pochodu
• vedení a administrace dokumentu související s projektem
• zabezpečení ubytování pro pracovníky
• ochota cestovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naší náplní bude zabezpečit:

• dát Vám prostor k využití Vašeho potenciálu samostatnému rozhodování
• za vaše výsledky vyplatit podíl na zisku ze zakázek vyplácený měsíčně, podíl na
zisku firmy ročně
• nabídka vzdělávacích kurzů a workshopů profesního i osobního růstu
• flexibilní pracovní dobu
• home-office podle potřeby
• pohodové pracovní prostředí se základnou v Trutnově
• automobil k pracovním účelům notebook a mobilní telefon jsou samozřejmost

Informace o náboru

Prosím o zaslání životopisu na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma BENAX SERVICE s.r.o. se zabývá stavebními projekty v Německu. Úzko spolupracuje se živnostníky v oblasti stavebního průmyslu, který jim pomáhají na stavebních projektech v Německu.
ID: 4136075  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc