Údržbár, pomocný elektrikár/ koordinátor ZTI

Benalex Design s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1055

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň spočíva v montáži a zapájaní elektrických zariadení (najmä svietidiel a spotrebičov do kuchýň), koordinácia projektov elektra a ZTI na stavbách, riešenie drobných závad a reklamácií u zákazníkov.

nástupný plat 1055€ brutto a ďalších 60€ k platu vo forme gastro lístkov (kompletne hradené), nové služobné osobné auto a nový služobný mobil

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Rovinka a Dunajská Lužná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Základne zručnosti elektrikára, zapájanie spotrebičov svietidiel. Schopnosť čítať a riadiť sa projektovou dokumentáciou. Montáž svietidiel v interiéroch aj exteriéroch. Zručnosť a schopnosť riešiť drobné závady, týkajúce sa najmä NN rozvodov a dátových sieti v rodinných domoch.

Výstavba bytov a rodinných domov v obci Rovinka a Dunajská Lužná a ich zariaďovanie za účelom predaja koncovému zákazníkovi. Kúpa a predaj pozemkov. Dlhodobý prenájom nehnuteľností. Výroba nábytku a zariaďovanie interiérov.Viac info na www.benalex.sk alebo www.rezidenciabenalex.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3223052  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1055