Stolár pre montáže

BEMO Tischlermeistermontagen GmbH

Miesto práce
Amstetten, Niederösterreich, Amstetten, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiacČistá mesačná mzda v závislosti od zatriedenia, pracovného zaťaženia a pracoviska - od 2 100 EUR (vrátane nadčasov/diét). Príplatok je možný v závislosti od kvalifikácie a skúseností!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme angažovaných zamestnancov pre naše montážne tímy na cesty po celom Rakúsku i v zahraničí!

Ste vyučený stolár (alebo máte príbuznú profesiu) a hľadáte pre zmenu novú výzvu? Ako člen nášho tímu budete cestovať po celom Rakúsku a Európe. Ubytovanie vám bude poskytnuté vo vybraných hoteloch alebo apartmánoch.

Ponúkame vám plný pracovný pomer v stabilnom podniku. Pre realizáciu našich projektov snažíme sa zabezpečovať 4-dňový týždeň!

Vaša pracovná náplň:
Montáž kancelárskeho nábytku, deliacich stien, hotelového vybavenia, vybavenia obchodov, kuchynských zostáv a všeobecných stolárskych zostáv.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Skúsení pracovníci

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ak ste...
• vyučený stolár alebo stolársky pomocník
• alebo chcete zakotviť v inej pracovnej oblasti
• ste technicky zruční
a máte...
vodičský preukaz (B)
a dobré znalosti nemčiny,
potom ste u nás na správnom mieste!

Stolárska spoločnosť pre montáže doma i v zahraničí. Už viac ako 30 rokov.
Montujeme pre vás v priestoroch stolárskych zostáv, zostáv kancelárskeho nábytku a v oblasti izbového systému. Vďaka našim desaťročiam skúseností môžeme s vami vykonávať každú prácu.
Z komplexného súboru vysoko kvalifikovaných zamestnancov je možné ihneď zostaviť tímy vhodné pre vaše projekty, aby vyhoveli najrôznejším požiadavkám. Našou nadáciou sú kvalifikovaní a motivovaní zamestnanci, ktorých práca baví.
Názov BEMO je spájaný s kvalitou a spoľahlivosťou, vďaka nášmu záväzku môžeme zaručiť perfektne naplánovaný proces pre vaše projekty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4507042  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac