Potrebuješ zmenu? Lákajú ťa reality? Realitný maklér pre BeMi reality je tá správna voľba!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 800 - 5 000 EUR/mesiacNaša spoločnosť uplatňuje provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca Vám dáva slobodu naplánovať si pracovný čas podľa seba a nebyť viazaný striktným pracovným časom. Do svojho tímu realitnej kancelárie BeMi hľadáme nových kolegov, ktorých láka svet realít a chceli by v ňom pracovať!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Realitná kancelária BeMi, ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:
- kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia
- výpočtovou technikou
- náborovým softvérom
- firemnými vizitkami,...

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
- školenia - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, možnosť samostatného vzdelávania prostredníctvom nášho elearningu,
- možnosť rozšíriť si svoje jazykové schopnosti, ...

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Ak máte nasledovné vlastnosti/schopnosti, máte ten najlepší základ, aby ste sa stali úspešným realitným maklérom:
- samostatnosť, komunikatívnosť,
- flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- záujem o realitný trh,
- MOTOROVÉ VOZIDLO.

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 4436594  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac