Zostávajú posledné voľné miesta na naše školenie 4.10.2022! Realitný maklér/ka pre BeMi RK!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 800 - 5 000 EUR/mesiacNaša spoločnosť uplatňuje provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chceš stať súčasťou firmy, ktorá neustále rastie a napreduje, tak neváhaj a pridaj sa do jedného s našich tímov v Prešovskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji. Máme posledné voľné miesta na naše školenie, ktoré ťa naučí ako sa stať úspešným maklérom vo svete realít.

Náplň práce realitného makléra v našej spoločnosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- ziskavanie nových klientov pre predaj a kúpu nehnuteľností,
- fotodokumentácia, 3D - vizualizácie nehnuteľností,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami a potencionálnymi klientmi,..

Výhody, ktoré poskytuje BeMi realitná kancelária pre svojim maklérov/manažérov:
- poskytujeme výpočtovú techniku,
- zabezpečujeme pre maklérov náborový softvér,
- poskytujeme rôzne reklamné predmety,
- inzerujeme na všetkých dostupných inzertných portáloch,
- máme vlastné callcentrum, ktoré je k dispozícii maklérom, no aj klientom 7 dní v týždni,

Ďalšie benefity, ktoré poskytuje oproti iným realitným kanceláriam:
- odmeňovanie najlepších maklérov na mesačnej báze,
- v rámci pobočky majú makléri možnosť využívať firemné vozidlo,
- zabezpečujeme pravidelné školenia – možnosť kariérneho rastu,
- možnosť jazykového vzdelávania,
- zabezpečujeme kompletný právny servis,
- odmeňovania najlepších maklérov/manažérov,...

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita a príjemné vystupovanie sú tie správne vlastnosti, ktoré Vám pomôžu sa stať úspešným vo svete realít.

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 4426722  Dátum zverejnenia: 16.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac