Staň sa realitným maklérom pre BeMi realitnú kanceláriu!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 800 - 5 000 EUR/mesiacNaša spoločnosť uplatňuje provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patríme medzi najväčšie realitné kancelárie na Slovensku a stále sa rozrastáme. Svojich maklérov podporujeme pravidelným školením, platíme im inzerciu, hradíme náklady spojené s kancelárskymi priestormi a získavajú od nás ešte ďalšie iné benefity. Ak Vás tieto výhody zaujali, tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Náplňou práce realitného makléra našej spoločnoti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia, s pomocou svojho manažéra,
- využívanie svojej kreativity pri prezentácií nehnuteľností,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami a potencionálnymi klientmi.

Výhody, ktoré poskytuje naša realitná kancelária BeMi pre maklérom a manažérom oproti konkurencii sú:
- vyhotovujeme firemné vizitky,
- callcentrum - ktoré pomáha maklérom v navolávaní nových zákaziek a rozširovaní ich portfólia,
- maklérom sú k dispozícií reklamné plachty,
- inzercia na všetkých dostupných inzertných portáloch,
- sťahujeme súkromnú inzerciu do firemných mailov,
- zabezpečujeme právny servis u našich právnikov,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
- školenia - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, možnosť samostatného vzdelávania prostredníctvom nášho elearningu,
- možnosť rozšíriť si svoje jazykové schopnosti, ...

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Od svojich kolegov vyžadujeme najmä:
príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ochotu učiť sa nové veci a samozrejme mať k dispozícii motorové vozidlo.

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 4407066  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac