Máte skúsenosť s realitným trhom? Tak neváhajte a staňte sa manažérom jednej z našich pobočiek – Bratislava, Žilina alebo Trnava!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 6 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste spravili zásadnú zmenu vo svojej kariére, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám posunúť v pred ? Ak sa zaoberáte týmito otázkami, máme pre Vás riešenie. Naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 10 najväčších realitných kancelárií na SR, investuje do otvorenia ďalších pobočiek a Vy môžete byť tiež ich súčasťou.

Náplňou Vašej práce je:
- po teoretickom školení, ktoré zabezpečuje centrála, vedenie maklérov v teréne, práca s firemnými softvérmi,
- pravidelné porady, sledovanie denných aktivít každého makléra,
- podpora, poradenie, pomoc maklérom,
- účasť na realizácií obchodného prípadu (rezervačná zmluva, získanie podkladov k realizácií - LV, kat. mapa, komunikácia s bankami, fin. poradcami, znalcami, atď.)

Náš vklad do spoločného podnikania, ktorý Vám zapezpečíme:
- kancelárske priestory,
- výpočtová technika,
- štýlový nábytok,
- inzercia na viac ako 150 internetových portáloch,
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce,
- právne služby,
- profesionálne školenia nových aj pokročilých maklérov,
- inzercia náboru nových maklérov,
- pri dosiahnutí vopred stanovených výsledkov firemný automobil, mobil.

Váš vklad do spoločného podnikania:
- vlastný automobil a telefón,
- SKÚSENOSTI S PRÁCOU REALITNÉHO MAKLÉRA,
- chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť nových kolegov.

Získate podporu centrály pri realizovaní obchodných prípadov, právny servis, náklady spojené s realizáciou prípadu (katastrálne poplatky, notárske, zmluvné dokumenty,...) hradí centrálna kancelária.

Popri odmenách, ktoré získavate z vlastných realitných obchodov, získavate odmeny za každý prípad realizovaný Vašim maklérom.

V našej spoločnosti si môžete pracovný čas naplánovať podľa sebe - je flexibilný. Termín nástupu je 1.8.2022, no je možné sa pri osobnom pohovore dohodnúť aj na jeho úprave.

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor do kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Naša pracovná ponzícia je vhodná najmä pre:
- SKÚSENÉHO realitného makléra,
- človeka s veľkými ambíciami,
- cieľavedomého a disciplinovaného,
- lojálneho,
- vodcovský typ.

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 4371606  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac