Realitný maklér v prestížnej a stále napredujúcej realitnej kancelárii BeMi!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 5 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme. Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností. Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, no i nadštandardný príjem.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom s čím Vám pomôže aj naše vlastné call centrum,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií,
- fotodokumentácia, 3D - vizualizácie nehnuteľností,
- administratívna práca v kancelárií; spravovanie svojho portfólia a jeho rozširovanie,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami,...

Svojim maklérom ponúkame nasledovné benefity a to:

- máme vlastné callcentrum, ktoré pomáha maklérom v navolávaní nových zákaziek a rozširovaním svojho portfólia,
- možnosť rozširovania si svojich jazykových schopností,
- odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
- náborový softvér,
- zabezpečujeme firemné vizitky,
- poskytujeme reklamné plachty,
- zabezpečovaním právneho servisu u našich právnikov,
- dávame možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody,...

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Exel - Základy

Vodičský preukaz

B

U svojich nových kolegov uprednostňujeme najmä seriózne vystupovanie, komunikatívnosť, ochotu učiť sa nové veci, flexibilitu a precíznosť. Tieto vlastnosti sú základom pre úspech v našej spoločnosti.

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 4335131  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac