Asistentka/asistent logistiky, recepčná/ý

Beluša Foods s. r. o.

Miesto práce
Farská 1746, Beluša
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacNástupný plat od 1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vystavovanie faktúr
  • objednávanie a organizácia dopravy
  • zabezpečovanie prevozov medzi externými skladmi
  • nahadzovanie faktúr za dopravu
  • sledovanie paletového konta
  • spolupráca s obchodnými zástupcami
  • skladové hospodárstvo
  • registrácia návštev
  • komunikácia s vodičmi (slovenskými aj zahraničnými)
  • evidencia pošty

-stravné lístky
-vzdelávanie zamestnancov
-možnosť dovolenkových a vianočných odmien
-mimoriadne ročné odmeny
-príplatky nad rámec zákona
-výplata vždy načas
-pravidelné darčekové pozornosti
-návšteva športových a kultúrnych podujatí (vianočný večierok, návšteva divadla, športový deň)
-kávový servis zdarma
-práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou ďalšieho rastu
-príjemný mladý dynamický kolektív
-príjemné a čisté pracovné prostredie.

Životopis a motivačný list prosím poslať na doleuvedenú mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-predchádzajúce skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii výhodou
-ekonomické vzdelanie výhodou
-komunikatívna znalosť anglického jazyka
-zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup
-veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
-vysoké pracovné nasadenie

Naša spoločnosť v Beluši bola založená v roku 1995 holandskou potravinárskou skupinou Brinkers, ktorá má viac ako 100 ročnú históriu. V roku 1997 bola spustená do prevádzky výroba margarínov a rastlinných tukov. V priebehu nasledujúcich desaťročí sa spoločnosť stala jedným z najdôležitejších producentov a dodávateľov margarínov pre pekárenský a cukrárenský priemysel v strednej Európe. V roku 2008 sa novým majiteľom výrobného závodu v Beluši stala nórska skupina Orkla. Spolu so svojimi partnermi je dnes Beluša Foods lídrom na slovenskom a českom trhu, rešpektovaným hráčom v Maďarsku a Poľsku a svoje pôsobenie rozširuje aj do ďalších krajín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818740  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac