Farmaceutický laborant

Bellis - pharm, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Bellis, Nováky
Termín nástupu
ASAP
od 700 € + variabilná zložka odmien, možné navýšenie po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv
- vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok, doplnkového sortimentu lekárne a zároveň poskytovanie poradenstva pacientom k daným produktom,
- asistencia farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne,
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s cenníkom lekárne,
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
- sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexpirovaných liekov z použitia,
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- variabilná zložka odmien k mzde
- príspevok na poplatky v komore
- príspevok na sústavné vzdelávanie
- finančný príspevok na pracovné oblečenie a obuv
- príspevok na svadbu
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- 8 hodinová pracovná doba
- vianočný darček a vianočný večierok

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č.
428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor: Farmaceutický laborant

- zodpovednosť, empatia k pacientom a príjemné vystupovanie
- chuť pracovať
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť

Lekáreň Bellis Nováky.
ID: 3494716  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 € + variabilná zložka odmien, možné navýšenie po zapracovaní