Elektro-technický, servisný a logistický pracovník,

BELLATRIX, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 8, 821 09 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 EUR brutto + mesačné odmeny v závislosti od splnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obslužné a servisné práce bratislavskej pobočky, komunikácia so zákazníkmi vo vzorkovej predajni svietidiel aj mimo nej. Zistenie požiadaviek zákazníka. Následné spracovanie riešenia a cenovej ponuky. Odborné a technické poradenstvo v oblasti svetelnej techniky. Rozvoz tovaru zákazníkom.

Osobnostný rast, motivačný plat, práca so zaujímavým produktom, príjemné prostredie, mladý dynamický pracovný tím, ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Svetelná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač mal by byť komunikatívny typ, ktorý má rád prácu s ľuďmi. Príjemné vystupovanie samozrejmosťou. Základné elektrotechnické zručnosti výhodou. Cieľavedomosť, pozitívne myslenie, kreativita, samostatnosť, zodpovednosť a svedomitosť.

Spoločnosť BELLATRIX, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Výhradne zastupuje zahraničné značkové dizajnové svietidlá pre architektonické, interiérové, exteriérové a dekoratívne svietidlá. Realizuje projekty osvetlenia interiérov a exteriérov od profesionálneho návrhu až po montáž.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BELLATRIX s.r.o.
Popradská 80
040 11 Košice
www.bellatrix.sk

Kontakt

ID: 2500718   Dátum zverejnenia: 7.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 EUR brutto + mesačné odmeny v závislosti od splnenia plánu