Farmaceut/ka

BellaMia s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Bella Mia, Žltá, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2019
v závislosti od seniority kanditáta 1200 € (pri plnom úväzku) + mesačné odmeny na základe obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná náplň práce farmaceuta vo verejnej súkromnej lekárni a jej pobočke.

priateľská atmosféra
férové jednanie
možnosť podieľania sa na rozvoji lekárne
sústavné vzdelávanie - podpora a rozvoj ďalšieho vzdelávania
motivujúci plat a systém odmien
flexibilná pracovná doba
zamestnanecká zľava na lieky a výživové doplnky
súkromná lekáreň
pracovná doba Po-Pia, Sobota doobeda
stabilný kolektív,
plne hradený poplatok na komoru
zakladáme si na work - life balance

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lekáreň v zdravotbom stredisku v jarovciach prijme zodpovedného farmaceuta/tku a/alebo farmaceuta/tku na plný alebo čiastočný úväzok. Príjemné pracovné prostredie, možnosť podieľať sa na rozvoji lekárne, zaujímavý systém benefitov v závislosti od výkonu. Flexibilná pracovná doba. Nesieťová lekáreň. Voľné víkendy. Príjemný mladý kolektív.
ID: 3622858  Dátum zverejnenia: 17.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od seniority kanditáta 1200 € (pri plnom úväzku) + mesačné odmeny na základe obratu