Recepčná v banke - dlhodobá brigáda aj popri škole

BellaMia services, s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A je to tu!
Konečne si našla ponuku práce, v ktorej sa môžeš plnohodnotne venovať aj svojej škole, nachystať si seminárky či počúvať prednášky a dostať za to aj zaplatené.
Miesto, kde získaš nové skúsenosti, naučíš sa perfektnému time-managementu, spoznáš bankové prostredie a nadobudneš kopec nových zručností.
- Ak máš čas aj v stredu, ešte o to lepšie.

Náplň práce?
- ohlasovanie a evidencia návštev
- telefonická komunikácia
- e-mailová komunikácia
- komunikacia s rôznymi oddeleniami, technickou správou, bezpečnostnou službou
- prípadná obsluha v zasadacích miestnostiach
- práca s poštovými zásielkami a balíkmi
- pomoc zamestnancom banky

Pracovná doba je:
8:00-17:00 (pondelok-piatok)

- momentálne potrebujeme kolegynku najmä na stredy. Ak aj môžeš v stredu, ale nie na celý deň, to je v poriadku.
Rozpis vždy upravujeme na základe individuálnych potrieb recepčných.

- tímová podpora
- dôvera v tvoje schopnosti
- príjemný a priateľský prístup
- toho, koho k sebe raz prijmeme, si vždy vážime a berieme ako súčasť tímu.
Tvoje potreby sú pre nás dôležité.

A jednou z najväčších výhod je, že sa dokážeš v práci venovať škole, prednáškam či cvikám, nakoľko je pracovisko vplyvom homeofficov relatívne kľudné.

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

ČO POŠLI SPOLU SO ŽIVOTOPISOM:
- tvoju fotografiu
- info, kedy môžeš pracovať

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- ochota pomôcť
- flexibilita
- nápomocnosť
- dochvíľnosť

Špecializujeme sa na recepčné služby v administratívnych budovách. Naši zamestnanci dostávajú príležitosť ukázať sa v biznis prostredí a naštartovať svoju kariéru aj počas školy. Ponúkame skúsenosti, ktoré len tak nezískate.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4169559  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.