Recepčná/ý v banke, dlhodobá brigáda- skrátený úväzok

BellaMia services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Autobusová stanica Nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
22.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si ambiciózny človek, chceš spoznať bankové prostredie, alebo si len hľadáš dobrú dlhodobú brigádu a si šikovný/á, si tu správne.
Ponúkame prácu recepčnej v administratívnej budove banky na Mlynských Nivách. Ide o dynamické prostredie, kde sa stále niečo deje, plné zaujímavých ľudí, kde sa máš čo naučiť.

Čo budeš robiť?

- evidovať a ohlasovať návštevy
- pomáhať návštevníkom aj zamestnancom s bežnou agendou
- naučíš sa robiť v prístupovom systéme
- robiť s poštou a poštovými zásielkami, ohlasovať balíky
- práca v outlooku
- hlásiť poruchy a pod. na technickú alebo bezpečnostnú službu
- evidovať povolenia vstupov do budovy
- iná denná agenda recepcie
- spoznáš vedenie banky a uvidíš, ako to funguje vo veľkej firme

Na recepcii sú vždy dvaja pracovníci recepcie. Nikdy tak na prácu nebudeš sama/sám. V prvý deň budeš starostlivo zaškolená/ý.

Pracovná doba:
8:00-16:00 alebo 9:00-17:30. Časy sa medzi recepčnými striedajú, všetko ale záleží od vzájomnej dohody na pracovisku. Víkendy sú voľné.
Ak máš teda dostatok voľného času, určite nám pošli svoj životopis.
10-30h týždenne ti určite vieme poskytnúť.

- vynikajúci kolektív
- práca vždy vo dvojici
- prispôsobenie sa individuálnym potrebám jednotlivca
- odmeny pri flexibilnosti a ochote

Svoj životopis nám prosím zašli aj spolu s fotografiou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

príjemné vystupovanie, aktívny prístup, ochota pomôcť, úsmev, komunikatívnosť, anglický jazyk, zodpovednosť, časová dochvíľnosť

Špecializujeme sa na recepčné služby v administratívnych budovách. Naši zamestnanci dostávajú príležitosť ukázať sa v biznis prostredí a naštartovať svoju kariéru aj počas školy. Ponúkame skúsenosti, ktoré len tak nezískate.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3595053  Dátum zverejnenia: 15.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.