Head of Reception Area- hlavná recepčná, vhodné na živnosť aj na dlhodobú brigádu

BellaMia services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 850€ brutto (fakturované= živnosť) + odmeny. Cena práce závisí od počtu odpracovaných hodín. Stanovená suma je daná za priemerný počet 21 odpracovaných dní mesačne. Finálna hodinová sadzba závisí od Vašich skúseností, zodpovednosti, dochvíľnosti a prístupu k práci. Študenti: 4€ netto/h + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste šikovná, zodpovedná a príjemná živnostníčka alebo študentka s dostatkom voľného času (napr. externistka alebo aj denná), hľadáme práve Vás.

Ponúkame prácu vedúcej recepcie. Na recepcii sú vždy dve recepčné.
1. recepčná: 8:00-16:00h
2. recepčná: 9:00-17:00h
Práca sa vykonáva iba počas pracovných dní.
Na pracovných dňoch a ich rozsahu sa vždy vieme dohodnúť.

Náplň práce recepčnej:
- privítanie návštevy, zamestnancov
- potrebná je znalosť anglického jazyka
- vydávanie vstupných kariet, riešenie zabudnutých kariet zamestnancov
- rezervácia a starostlivosť o meetingové miestnosti, zabezpečenie občerstvenia
- iná administratívna činnosť
- vybavovanie telefonátov a ich prepájanie
- ohlasovanie návštev konkrétnym zamestnancom
- nahlasovanie porúch
- vybavovanie pošty, zasielanie balíkov kuriérom do zahraničia
- správa systému sharepoint (evidovanie vstupných kariet a pošty)
- komunikácia s vedením
- usmerňovanie návštev a zamestnancov

Vedúca recepčná má ešte nastarosti:
- zaškolovanie recepčných
- evidovanie dochádzky
- vedenie recepcie

Pracovisko je umiestnené na poschodí administratívnej budovy oproti Avionu, v budove GBC na Galvaniho 7, Bratislava.
Ide o veľmi príjemné pracovisko. Recepcia je v dennodennom kontakte s HR oddelením aj účtovným oddelením.

- príjemný pracovný kolektív
- odmeny za asistenciu a zabezpečovanie občerstvenia do zasadacích miestností

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Svoj životopis prosím zasielajte aj spolu s fotografiou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Špecializujeme sa na recepčné služby v administratívnych budovách. Naši zamestnanci dostávajú príležitosť ukázať sa v biznis prostredí a naštartovať svoju kariéru aj počas školy. Ponúkame skúsenosti, ktoré len tak nezískate.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BellaMia services, s.r.o.
Gercenova 13
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Bella
Tel.: +421948877814
E-mail: poslať životopis
ID: 3550916   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 850€ brutto (fakturované= živnosť) + odmeny. Cena práce závisí od počtu odpracovaných hodín. Stanovená suma je daná za priemerný počet 21 odpracovaných dní mesačne. Finálna hodinová sadzba závisí od Vašich skúseností, zodpovednosti, dochvíľnosti a prístupu k práci. Študenti: 4€ netto/h + odmeny