Ambulantný predajca pre stredisko Liptovský Mikuláš

BELL Zvolen a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
1 000 - 1 700 EUR/mesiac1 000 – 1700 EUR/mesiac, základná zložka mzdy 1 000 EUR + variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých mesačných výsledkov až do výšky 700 EUR a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverených zákazníkov, budovanie a rozvoj obchodných vzťahov.
Vyhľadávanie nových zákazníkov a identifikácia nových obchodných príležitostí.
Príprava cenových ponúk, monitoring.
Uzatváranie zmlúv, dohľad nad plnením kontraktov a platobnou disciplínou.
Nakládka a vykládka tovaru, rozvoz produktov s dodávkou do 3,5t.
Práca s registračnou pokladňou, administratíva.

- motivujúce ohodnotenie v závislosti od pracovného výkonu (férový základ + prémie)
- práca na plný úväzok
- služobný automobil (dodávka do 3,5t)
- služobný telefón
- vysoká možnosť sebarealizácie a možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme uchádzačov z oblasti Liptovský Mikuláš.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie a pozitívny prístup
- logické myslenie
- vytrvalosť
- dobrá fyzická kondícia vzhľadom k náročnosti práce
- ochota učiť sa
- tímový hráč
- register trestov bez záznamu
- aktívny vodič

Charakteristika/ história spoločnosti:
Potravinárska spoločnosť BELL Zvolen a.s. pôsobí na trhu s olejninami už viac ako 20 rokov. Je významným dodávateľom rastlinných olejov do prvovýroby, ako aj pre gastro segment a maloobchod pod vlastnou značkou BELL Zvolen „Rastlinný olej zo srdca Slovenska“.
Od roku 2019 sa stal súčasťou spoločnosti FABIO PRODUKT spol. s r.o., čo umožnilo ďalší rozvoj činnosti a rozšírenie kapacít o nové linky a ponúkaného sortimentu.
Firemné zázemie, výrobný podnik Zvolen, distribučný sklad Vaďovce. Pravidelné rozvozy vlastnou flotilou po celom Slovensku a do ČR.
ID: 4478812  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac