Akvizičný a vzťahový obchodník

Beligo s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne oslovovanie nových partnerov.
Osobné návštevy v salónoch krásy a kaderníctvach spojené s prezentáciou produktov.
Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.
Práca s profesionálny a kvalitnými produktami svetových výrobcov.
Účasť na promo akciách.

A čo tak predstava ideálneho dňa v práci?
Si rád keď môžeš byť v práci sám sebou, úprimný a autentický.
Máš rád svoju prácu, si v nej dobrý, úspešný a ľudia si vážia Teba a Tvoju prítomnosť.
Stretávaš sa s ľuďmi, rozprávaš sa s nimi a si im užitočný.
Máš slobodu plánovať si prácu ako Ti to vyhovuje.
Si zodpovedný za svoje výsledky a to ako ich dosiahneš je na Tebe.
Veľmi dobre si zarobíš, keďže si v práci dobrý a máš výborné výsledky. Je to na Tebe.

My vidíme splnenie ideálnej predstavy o práci na pozícii obchodného reprezentanta firmy Beligo. Sedí to s Tvojou predstavou? Ak áno, radi Ťa spoznáme.
Nečaká ťa nudné vytváranie a rozposielanie cenových ponúk. Naše marketingové prospekty sú tej najvyššej kvality a s vopred stanovenými cenovými podmienkami. Radi ti pripravíme plán a stratégiu a ty sa už len s chuťou pustíš do práce.

Pomôcky na prácu dostaneš všetky od nás.
- Pracovné miesto – ak ťa už omrzel home office, kanceláriu máme v Trenčíne, Nitre aj Bratislave.
- Motivujúco nastavený provízny systém – odmeny sú priamo úmerné tvojim výsledkom - dávame si ciele, ktoré motivujú k výkonu.
- Golfové porady - ak nehráš golf radi ťa k nemu privedieme.
- Energický a dynamický kolektív – vedieme konštruktívne porady a stretnúť a zavolať si vieme kedykoľvek.
- S nami môžete rásť – nie do výšky ani šírky, ale do objemu vedomostí a skúseností.
- Produkty pleťovej, telovej a vlasovej kozmetiky aj na osobnú spotrebu za výhodnú cenu.

Do nášho tímu, hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý bude mať na starosti distribúciu a predaj nášho portfólia do kozmetických salónov a kaderníctiev v rámci Slovenska.
Ak ťa takáto možnosť zaujala, pošli nám svoj životopis s motivačným listom - prečo by si to mal byť práve ty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Španielsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reprezentatívne vystupovanie s vkusným obliekaním – tepláky patria do posilňovne.
Obchodno – predajného - nadšeného ducha – mysli nato, že duchovia nesedia ticho v kúte.
Základnú orientáciu v kozmetickom sektore – stačí vedieť, že šampón je určený na vlasy.
Proaktívny prístup k práci s orientáciou na výsledky – nemusíš vstávať o šiestej, ale zavri pc keď pošleš všetky ponuky.
Samostatnosť – od nás dostaneš „barličky“, ale chôdza je už na tebe.
Organizovanosť – zvládaš vlastný time manažment ľavou zadnou.
Pozitívne naladená bytosť.
Spoľahlivosť a Zodpovedný prístup a Prioritizácia úloh.
Auto má byť tvoj spoločník, nie nepriateľ.
Nezabudni na tie TOP vlastnosti: úprimnosť, autenticita, odvaha, kreativita, ambicióznosť.

Milujeme značky, ktoré predávame!
Sme distribútor svetových značiek, ktoré prinášame na Slovenský trh.
Všetky naše značky sú profesionálne značky najvyššej kvality pre použitie v salónoch aj pre prémiové osobné pravidelné používanie. Poznáme dobre naše značky, sme priatelia s tvorcami našich značiek a ich tímami. Zdieľame ich filozofiu a nadšenie. Strávili sme dlhé hodiny a dni rozhovormi o našich značkách, ktoré naši partneri vytvorili, aby sme rozumeli ich filozofii, spôsobu použitia, zloženiu produktov a výsledkom ich používania. Takisto preto, aby sme si boli istí, že sa so značkami, ktoré na beligo.sk ponúkame stotožňujeme a naozaj nemáme žiadne pochybnosti, že je to to najlepšie čo na trhu môžete nájsť v segmentoch, kde sú naše značky aktívne a sme si istí, že našim klientom ponúkame luxusné značky, s ktorými budú spokojní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4101250  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac