Švajčiarsko - Stavebníctvo(lešenár, šaler, betonár, vodoinštalatér, elektromontér, maliar,sadrokartonár...

Believe Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 400 - 6 000 EUR/hod.25,- až 30,- e/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Lešenár: montáž a demontáž lešenia na rodinné domy, bytovky, mosty
-Šaler: šalovanie systémom Peri, Doka, Raschal
-Betonár: betónovanie a vybrovanie a stien, hladenie platní
-Vodoinštalatér: montáž sanity v novostavbách, montáž Geberitu, spájanie potrubí, rezanie závitov
-Elektromontér: montáž elektrického vedenia, rozvodov, zapájanie rozvodných skríň, vypínačov, montovanie žiaroviek
-Maliar: maľovanie bytov, rod. domov, novostavby
-Sadrokartonár: montáž sadrokartónu
-Izolatér plochých striech

-zabezpečíme pracovné povolenie
-zabezpečíme ubytovanie
-rod.prídavky na dieťa vo výške 120,- až 200,- e podľa kantónu
-týždenné výplaty, zálohy
-možnosť nadčasov
-zamestnanie dlhodobého charakteru

Believe Slowakei s.r.o. Vám ponúka príležitosť, dostať sa pracovať do najkrajšej krajiny v Európe a splniť si sen plnohodnotne sa zamestnať vo Švajčiarsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zaoberáme sa aktívnym vyhľadávaním kvalifikovaných a plnohodnotných zamestnancov pre klientov vo Švajčiarsku. Ovládaš NJ a máš skúsenosti s prácou na stavbách v horeuvedených profesiách. Neváhaj a pošli nám tvoj životopis v NJ na našu email adresu: [email protected] a my ťa budeme kontaktovať.
Viac info na +421 915 649 680 alebo www.believesk.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-samostatnosť
-serióznosť
-flexibilita
-os.automobil výhodou

Believe Slowakei s.r.o. je mladá a dynamická spoločnosť založená na Slovensku zameraná na poradenské služby vo Švajčiarsku v oblasti stavebníctva, poľnohospodárstva a zdravotníctva. Naším prioritným cieľom je aktívna spolupráca s poprednými spoločnosťami na švajčiarskom pracovnom trhu.
Miroslav Janík : +421 915 649 680
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3640747  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 400 - 6 000 EUR/hod.25,- až 30,- e/hod