Stavbyvedúci

Belevis, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
05/2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovanie činností stavebných prác podľa technickej dokumentácie a pokynov nadriadeného
- organizácia stavebných prác a zodpovednosť za dodržiavanie termínov v súlade s harmonogramom
- koordinácia a komunikácia s investorom a so subdodávateľmi, zodpovednosť za včasné dodávky tovarov a prác, hodnotenie subdodávateľov
- zadávanie objednávok do systému RSV
- dodržiavanie požiadaviek kvality v zmysle platných technických noriem a kontrola technologických postupov
- operatívne riešenia pri zabezpečení nasadenia potrebnej stavebnej mechanizácie a pracovných kapacít
- administratívne práce na stavbe - denné stavebné záznamy, stavebný denník, evidencia dochádzky zamestnancov a subdodávateľov, BOZP, kontrolné a skúšobné plány, príprava podkladov k fakturácii a pre zmenové konania s investorom a projektantom
- sledovanie dodržiavania postupov BOZP a PO
- zodpovednosť za preškolenie zamestnancov a subdodávateľov v oblasti BOZP, PO a ochrany životného prostredia
- spolupráca s prípravárom rozpočtov - sledovanie čerpania rozpočtu stavby
- vedenie tímu ľudí a reporting nadriadenému

- Služobný automobil
- Služobný notebook a mobilný telefón
- Teambuildingy
- MULTISPORT karta
- 13ty a 14ty plat v závislosti od výsledkov spoločnosti

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku - prostredníctvom portálu profesia. Uchádzači, ktorí nesplnia uvedené, budú vyradení z procesu výberu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky pre činnosť stavbyvedúceho - podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci

Počet rokov praxe

3

• Komunikatívnosť
• Technický talent
• Spoľahlivosť
• Precíznosť
• Analytické myslenie
• Organizačné schopnosti
• Schopnosť práce s ľuďmi

Materská spoločnosť Belevis, s.r.o. sa zaoberá real estate developmentom, rezidenčnými a retailovými projektami. Jej sesterská spoločnosť BELEVIS Construction, s.r.o. sa zaoberá výstavbou pozemných stavieb. Dokážeme tak zastrešiť celý stavebný projekt od výberu lokality, cez projektový manažment až po výstavbu a následnú kolaudáciu.

Viac informácii o spoločnosti na: www.belevis.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4793305  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac