Office manager, asistentka konateľa

Belevis, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova trieda 9, Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiac13ty a 14ty plat v závislosti od výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie recepcie spoločnosti
• Vítanie návštev, príprava občerstvenia pre návštevy
• Pošta, telefonická a emailová komunikácia
• Komunikácia s úradmi, poisťovňami
• Komunikácia s obchodnými partnermi, koordinácia stretnutí
• Podpora marketingového a obchodného tímu
• Spolupráca s ekonomickým oddelením, príprava podkladov pre mzdy
• Zodpovednosť za zverenú administratívu
• Rôzne administratívne a kancelárske práce
• Zabezpečenie chodu kancelárie / objednávanie tovaru podľa potreby
• Tlač, kopírovanie, skenovanie
• Evidencia Zmlúv, BOZP
• Vybavovanie operatívnych záležitostí podľa zadania nadriadeného
• Príprava prezentácií a reportov
• Tvorba cenových ponúk
• Krátke pracovné cesty

• Príjemný vzhľad
• Reprezentatívne vystupovanie
• Výborné komunikačné schopnosti

• Mobilný telefón
• Mladý, dynamicky sa rozvíjajúci kolektív
• Možnosť profesionálneho rastu
• Teambuildingy
• Multisport karta
• 13ty a 14ty plat v závislosti od výsledkov spoločnosti

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku - prostredníctvom portálu profesia. Uchádzači ,ktorí nesplnia uvedené, budú vyradení z procesu výberu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Ideálny kandidát je človek, ktorý sa rozhoduje na základe analýzy dostupných informácii a pritom počúva aj svoje srdce... Jeho prednosťami je spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, kreativita, odolnosť voči stresu, flexibilita, starostlivosť, ochota na sebe pracovať a učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v tíme a zároveň pri tom všetkom má aj zmysel pre humor a zostane sám sebou...

Materská spoločnosť Belevis, s.r.o. sa zaoberá real estate developmentom, rezidenčnými a retailovými projektami. Jej sesterská spoločnosť BELEVIS Construction, s.r.o. sa zaoberá výstavbou pozemných stavieb. Dokážeme tak zastrešiť celý stavebný projekt od výberu lokality, cez projektový manažment až po výstavbu a následnú kolaudáciu.

Viac informácii o spoločnosti na: www.belevis.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4007752  Dátum zverejnenia: 3.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac