Project manager, real-estate development

Belevis, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 5 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + projektové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, riadenie, koordinovanie a analýza developerských projektov
• Pripomienkovanie územnoplánovacích podkladov a dokumentácie
• Kalkulácia a kontrola nákladov na projekt
• Zodpovednosť za bezpečnosť, kvalitu a včasné dokončenie projektov
• Komunikáciu s prevádzkovateľmi sietí, kompetentnými úradmi
• Manažment a komunikácia s dodávateľmi
• Marketingové stratégie
• Spolupráca s architektmi , projektantmi
• Komunikácia a technická podpora so zákazníkmi
• Reporting

• Priestor pre vzdelávanie a odborný rast
• Práca na zaujímavých inovatívnych projektoch
• Práca s inovatívnymi stavebnými technológiami a architektonickými riešeniami
• Perspektívna práca v mladom ,priateľskom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve
• Služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, notebook
• Flexibilita pracovného času
• Vysoká miera samostatnosti v rozhodovaní a kompetenciách
• Projektové platové bonusy

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku - prostredníctvom portálu profesia. Uchádzači ,ktorí nesplnia uvedené, budú vyradení z procesu výberu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra, ekonómia, manažment a pod. Min. 1 ročná skúsenosť na podobnej pozícii a orientácia v oblasti developmentu nehnuteľností, stavebníctva, projektového manažmentu je podmienkou. Podmienkou prijatia NIE JE ukončené iba stavebné vzde

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát je človek, ktorý sa rozhoduje na základe analýzy dostupných informácii a pritom počúva aj svoje srdce... Jeho prednosťami je spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie so zmyslom pre detail, kreativita, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota na sebe pracovať a učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v tíme a zároveň pri tom všetkom má aj zmysel pre humor a zostane sám sebou...

Materská spoločnosť Belevis, s.r.o. sa zaoberá real estate developmentom, rezidenčnými a retailovými projektami. Jej sesterská spoločnosť BELEVIS Construction, s.r.o. sa zaoberá výstavbou pozemných stavieb. Dokážeme tak zastrešiť celý stavebný projekt od výberu lokality, cez projektový manažment až po výstavbu a následnú kolaudáciu.

Viac informácii o spoločnosti na: www.belevis.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3999446  Dátum zverejnenia: 11.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac