Staň sa súčasťou Belda Sport tímu! Hľadáme administratívneho pracovníka.

BELDA TRADE s.r.o.

Malíkova 4922/1, Nitra-Chrenová, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu na momentálne uvoľnenú administratívnu pozíciu. Máš rád/rada prácu na PC a rád/rada komunikuješ s ľuďmi? Hľadáš si stabilnú prácu, kde nebudeš musieť robiť nočné a finančne sa zabezpečíš? Miluješ šport a hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať benefity? Pokiaľ si si na niektorú z otázok odpovedal/a ÁNO, tak máme pre teba jedinečnú možnosť pracovať v našom tíme. Tak neváhaj a pošli svoj životopis hneď a už o pár dní môžeš aj ty byť súčasťou nášho tímu. Tešíme sa na teba.

  • Práca so skladovým programom
  • Tovarové hospodárstvo a riadenie skladových zásob
  • Príprava databáz nového tovaru a naskladňovanie
  • Administrácia eshopu - spracovanie tovarových kariet
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Spracovanie e-shopových objednávok/fakturácia
  • Príležitostne zákaznícka podpora eshopu

Zaujímavá práca v príjemnom prostredí novej budovy športového obchodu Belda Sport. Možnosť osobného rozvoja a školení v oblastí e-commerce, účtovníctva a počítačových znalostí.

* Vynikajúca káva k dispozícii pre zamestnancov

* korektná výplata - sme zástancom princípu, že za dobre odvedenú prácu musí byť aj primeraný plat. Preto aj Ty môžeš očakávať korektné odmeňovanie, ktoré bude korešpondovať s prínosom pre našu spoločnosť

* rodinná atmosféra - sme malá a pružná spoločnosť s veľkými cieľmi

* kvalitné kancelárske  prostredie - pracujeme v príjemnom prostredí, aby sme sa vedeli na 100% sústrediť na našu prácu

* priestor na osobný rast

* príspevok na stravu vyplácaný na účet

* voľné víkendy a sviatky

* stabilná práca, stabilný pracovný čas 8h denne, čas príchodu a odchodu podľa dohody

* pri splnení plánu koncoročné odmeny

* zamestnanecké zľavy - zľava na všetky produkty z našej ponuky

* možnosť zapožičania lyžiarskeho a skialp vybavenia pre zamestnancov zadarmo

Ak vás pozicía zaujala a považujete sa za vhodného kandidáta pošlite nám svoj životopis v slovenčine na email [email protected]. Budeme vás kontaktovať telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysoká organizovanosť a zmysel pre detail
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
  • predcíznosť a systematickosť
  • pracovistosť a proaktivita
  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • tímový duch
  • znalosť práce s PC

Sme rodinná firma a športový obchod Belda Sport zaoberajúci sa predajom funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor, beh, cyklistiku a zimné športy, ktorá je na trhu už viac ako 25 rokov. Patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj športového sortimentu a vybavenia na lyžovanie, skialpinizmus, snowboarding, bežkovanie, beh, turisitku, horskú cyklistiku, fitness a módu. Belda Sport je zárukou špičkovej kvality a top zákazníckeho servisu. U nás nebudeš anonymné číslo ale svoje podnety a nápady budeš riešiť priamo s majiteľom, budeš sa rozvíjať, rásť a pomáhať nám expandovať do Európy. Budeš súčasťou skvelého kolektívu mladých ľudí. Budeš mať čas na svoje športové aktivity.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4802755  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac