Liquidfloors.eu - Asistent v administratíve

Belcorp Group, s.r.o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme organizovaného, na detail orientovaného človeka, na tvorbu cenových ponúk,
plánovanie a administratívu, ktorý by sa pripojil k nášmu tímu. Na tejto pozícii budete
zodpovedný za tvorbu cenových ponúk, plánovanie prác a poskytovanie
administratívnej podpory na zabezpečenie plynulého chodu v našej spoločnosti.
Pracovná pozícia si vyžaduje vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť
spolupracovať s rôznymi tímami a klientmi.
Zodpovednosti:
1. Tvorba cenových ponúk:
- analyzovanie požiadaviek klientov,
- spracúvanie cenových ponúk,
- skúsenosti s používaním Sales Force sú výhodou.
2. Plánovanie:
- plánovanie a riadenie jednotlivých projektov,
- konzultácie časového rámcu projektu s klientom,
- organizovanie denného pracovného harmonogramu.
3. Administratíva:
- poskytovanie podpory v denných aktivitách súvisiacich s chodom firmy.
Požiadavky:
- zručnosť v práci s tabuľkami, databázami a inými softvérovými nástrojmi,
- vynikajúce komunikačné schopnosti, písomné aj ústne. Plynulá komunikácia v
anglickom alebo nemeckom jazykom sú nevyhnutnosťou,
- schopnosť organizovať a spravovať viacero projektov a priorít súčasne,
- zmysel pre detail, presnosť a precíznosť.
- silné schopnosti riešenia problémov a schopnosť kritického myslenia.
- dispozícia spolupracovať v tímovej atmosfére a budovanie pozitívnych pracovných
vzťahov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LIQUIDFLOORS:
Spolocnost sa zaobera specializovanymi dizajnerskymi cinnostami. Hlavnou cinnostou spolocnosti su liate podlahy v interierovych projektoch. Nadvazuje na uspechy belgickej spolocnosti Liquidfloors, ktora je v Belgicku lidrom na trhu. Spolocnost vyvinula vlastne produkty a vlastne techniky instalacie, ktore su unikatne na celom svete. Toto spolocnosti zabezpecilo moznosti aplikacie povodne industrialneho produktu do top interierovych projektov. Spolocnost je orientovana na profesionalizmus a kvalitu s vasnou pre interiery.
Pozrite si naše úspechy aj na: www.liquidfloors.eu/sk/realizacie
ID: 4726735  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac