Pracovník pre inštaláciu liatych podláh Liquidfloors

Belcorp Group, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacnástupný plat je 1200,00 eur brutto, po zaskoleni mzda rastie na 1450,00 eur brutto/mesiac, pravidelny mzdovy rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudenie predpripravy podkladu pred instalaciou produktov a zameranie
- odborna instalacia liatych podlah, liatych produktov na schodiska, steny, do sprchovych kutov, instalacia list
- zodpovednost za ciastocnu predpripravu produktov v sklade pred instalaciou
- slusna komunikacia s klientami pocas navstev predpripravy a instalacie
- neskorsie zaskolovanie novych kolegov
- dalsie prace suvisiace s instalaciou produktov podla potreby

Hladame korektnych kolegov do rozvijajucej sa firmy s moznostou profesneho a financneho rastu. Praca s unikatnymi produktami znacky Liquidfloors vyvinutymi v Belgicku, instalacie krasnych interierovych projektov. Budete sucastou vyborneho, empatickeho a zabavneho kolektivu ludi, ktori miluju to, co robia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozicia je najvhodnejsia pre uchadzacov, ktori maju technicke myslenie a manualne zrucnosti. Takisto pre uchadzacov s maliarskou praxou, so zrucnostou s dekorativnymi spachtlovymi technikami typu benatsky stuk, pripadne prax v stolarskom odbore, prax s dokoncovacimi pracami v interieroch. Potrebna znalost pouzivania karbobrusky, roznych rucnych elektrickych pil a vrtacky.
POZICIA JE VHODNA AJ PRE ZENY.
POZICIA JE VHODNA LEN PRE KANDIDATOV, KTORI SU DETAILISTI, SU ZODPOVEDNI A DBAJU NA DODRZIAVANIE KVALITY VYKONANYCH PRAC. Praca si vyzaduje velmi detailne prevedenie diela.
Viac informácií na: www.liquidfloors.eu/sk

LIQUIDFLOORS:
Spolocnost sa zaobera specializovanymi dizajnerskymi cinnostami. Hlavnou cinnostou spolocnosti su liate podlahy v interierovych projektoch. Nadvazuje na uspechy belgickej spolocnosti Liquidfloors, ktora je v Belgicku lidrom na trhu. Spolocnost vyvinula vlastne produkty a vlastne techniky instalacie, ktore su unikatne na celom svete. Toto spolocnosti zabezpecilo moznosti aplikacie povodne industrialneho produktu do top interierovych projektov. Spolocnost je orientovana na profesionalizmus a kvalitu s vasnou pre interiery.
Pozrite si naše úspechy aj na: www.liquidfloors.eu/sk/realizacie
ID: 3950587  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac