Supervízor kvality

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacod 1800 Eur, finálna mzda bude závisieť od skúseností uchádzača + náborový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi a organizuje prácu pracovníkov oddelenia inžinieringu kvality.
  • Plánuje a riadi činnosti spojené s procesom materiálovej a výrobnej kvality, navrhuje riešenia a opatrenia v oblasti manažmentu kvality.
  • Spolupracuje pri tvorbe a realizácii programov a činností manažmentu kvality
  • Riadi a vykonáva  analýzy  príčin chybovosti vo výrobe, získané dáta používa na neustále zlepšovanie spoľahlivosti výrobkov a procesov.
  • Má právo a povinnosť zastaviť výrobu v prípade závažných zistení, ktoré by mohli viesť k výrobe a dodávke výrobkov so zníženou kvalitou.
  • Analyzuje a rieši sťažnosti zákazníkov, navrhuje a manažuje  implementáciu nápravných opatrení.
  • Zozbierané dáta používa na podporu reportovacieho systému kvality, spolupracuje pri prijímaní a realizácii nápravných a preventívnych opatrení.
  • Spolupracuje pri tvorbe smerníc, procedúr a plánov kvality.
  • Vypracováva týždenné a mesačné vyhodnotenia o výsledkoch kvality vo výrobe.
  • Zúčastňuje sa interných a externých auditov.
  • Reprezentuje manažment systému kvality pri zákazníckych návštevách, auditoch alebo iných externých záležitostiach podľa potreby v kooperácii s nadriadeným pracovníkom.

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie môže prebiehať v 2 kolách

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie, aspoň SŠ je potrebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

kvality výroby

Počet rokov praxe

5

Orientácia na zákazníka, schopnosť riešenia viacerých priorít, samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 4428359  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac