Plánovač projektov

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 Eur v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za plánovanie výroby počas vývoja nových výrobkov a ich modifikácie
  • Zodpovednosť  za komunikáciu so zákazníkom a oddelením zákazníckeho servisu
  • Pripravovanie zoznamu zásob materiálu pre oddelenie nákupu
  • Evidovanie a trekovanie jednotlivých krokov výrobného procesu, analýza možných rizík a ich včasné predchádzanie
  • Riešenie/komunikácia vzniknutých problémov v oblasti plánovania

  • Práca v príjemnom prostredí nadnárodnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Koncoročné odmeny
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok za odpracované roky v spoločnosti
  • Online spôsob čerpania benefitov
  • Firemné podujatia
  • Finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní
  • ďalšie motivujúce benefity

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Veľmi dobré komunikačné zručnosti, schopnosť analyzovať a riešiť problémy.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 3778389  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 Eur v závislosti od skúseností.