Colný deklarant

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
800-900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vybavuje colné záležitosti pre potreby firmy
  • Pripravuje colné podklady a doklady pre vývoz a dovoz
  • Pripravuje podklady pre Intrastat hlásenie pre finančné oddelenie
  • Komunikuje s oddelením nákupu, finančným oddelením a prebierkou tovaru
  • Spolupracuje pri hodnotení dopravcov

    • Práca v príjemnom prostredí nadnárodnej spoločnosti
    • Flexibilný pracovný čas
    • Koncoročné odmeny
    • Príspevok na dopravu
    • Príspevok za odpracované roky v spoločnosti
    • Online spôsob čerpania benefitov
    • Firemné podujatia
    • Finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní
    • ďalšie motivujúce benefity

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Vodičský preukaz

    B

    Počet rokov praxe

    1

    - aspoň 1 rok skúseností v oblasti colných zákonov, postupov, režimov

    - orientácia na zákazníka

    - dôslednosť a presnosť

    Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3688224  Dátum zverejnenia: 6.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-900 Eur