Vývojový inžinier mechanický

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1600 €, v závislosti od praxe a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dizajn a vývoj mechanických a elektro-mechanických komponentov napájacích zdrojov(plechové, plastové diely, odliatky z Al zliatin...), výber normalizovaných komponentov
  • Vytváranie 3D modelov a výkresovej dokumentácie, technické výpočty a simulácie
  • Overovanie a schvaľovanie vzoriek mechanických komponentov
  • Definovanie Itemov/ výkresov a kusovníkov v PLM systéme a ich zmenové riadenie
  • Spolupráca s ostatnými internými oddeleniami (Marketing, Nákup, NPI...) a externými dodávateľmi mechanických dielov
  • Technická podpora Marketingu a komunikácia s externými zákazníkmi,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

  • Zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail
  • Tvorivosť, analytické myslenie
  • Flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa termínom
  • Schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 3580286  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1600 €, v závislosti od praxe a znalostí