Supervízor kvality

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700,-Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pozícia v strednom manažmente, reportovanie riaditeľovi kvality
  • plánovanie a riadenie úloh oddelenia kvality
  • riadenie tímu pracovníkov oddelenia kvality
  • návrh opatrení v oblasti riadenia kvality
  • riadenie a analýza príčin chybovosti vo výrobnom procese
  • vykonávanie analýz zákazníckych reklamácií, implementácia nápravných opatrení
  • účasť na zákazníckych auditoch
  • pravidelný reporting základných ukazovateľov kvality riaditeľovi kvality

  • Práca v príjemnom prostredí nadnárodnej spoločnosti
  • 37,5 hod. pracovný čas
  • plná flexibilita pracovného času v rámci pracovného mesiaca
  • koncoročné odmeny
  • príspevok na cestovné / dopravu do zamestnania
  • odmena pri pracovnom jubileu
  • firemné podujatia
  • finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní a ďalšie motivujúce benefity

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má aspoň čiastočné skúsenosti s riadením oddelenia kvality vo výrobnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Medzi očakávané osobnostné predpoklady patrí: analytické myslenie, dominantný typ osobnosti s technickým talentom a praktickým myslením.
Uvítame, ak budete mať silné komunikatívne zručnosti, ktoré zdravo asertívnym spôsobom dokážete uplatniť pri rôznych stretnutiach.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 3324846  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700,-Eur brutto