DVT Technik / Technik testovania

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie DVT testov, zostavovanie DVT meracie systémy
Vytváranie nových meracích systémov, prípravkov a meracej kabeláže
Príprava testov, t.j. zapájanie meracích systémov, prípravkov a meracej kabeláže
Monitorovanie priebehu testov
Príprava vzoriek podľa požiadaviek
Podpora nákupu, kalibrácie a údržby meracích prístrojov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, výkonová elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vyhláška o odbornej spôsobilosti technikov § 21 (§ 22)
manuálna zručnosť, schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu, znalosť ovládania meracích prístrojov

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 2653013  Dátum zverejnenia: 22.3.2017