CAD konštruktér/konštruktérka - junior/senior

BEKO Engineering Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 17, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 700 EUR/mesiac- výška základnej mzdy sa určí po vzájomnej dohode podľa odbornosti a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa automobilový, letecký či strojársky priemysel? Automatizácia, robotika či vývoj el. HW/SW?
Chceš vstúpiť do sveta moderných technológií, vzdelávania, kariérneho rastu, priamej firemnej komunikácie a neformálnych vzťahov?
Ponúkame Ti vynikajúci mix priateľskej pracovnej atmosféry a zaujímavej práce.

Tvojou náplňou práce by bolo:
- návrh a vývoj technických projektov v rôznych priemysloch pomocou CAD programov
- tvorba 3D modelov podľa požiadaviek zákazníka
- tvorba 2D výkresovej dokumentácie
- komunikácia so zákazníkom
- správa databáz
- úpravy a modifikácie podľa špecifikácie
- zodpovednosť za zverené úlohy

Si absolvent a bojíš sa, že nemáš dostatok skúseností? Do nášho tímu radi prijmeme aj absolventov, ktorých zaučíme a umožníme im tak prácu na zaujímavých projektoch.

- Práca pre renomovaných zákazníkov
- Možnosť práce v zahraničí
- Individuálne finančné ohodnotenie
- Práca na zaujímavých produktoch a projektoch
- Práca v rastúcej, inovatívnej a stabilnej spoločnosti
- Odborný a pracovný rast (školenia, semináre)
- Príjemné pracovné prostredie
- Jazykové kurzy a odborné školenia zadarmo
- Odmeny pri životných a pracovných jubileách
- K dispozícii kuchynka s nápojmi, kávou
- Možnosť firemného ubytovania
- Firemné akcie a teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
POSKYTNUTÉ ÚDAJE STAROSTLIVO POSÚDIME A SPRACUJEME V SÚLADE SO ZÁKONOM O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického alebo elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Senior konštruktér - prax min. 3 roky/Junior konštruktér - vhodná pre absolventa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nasledujúce odborné predpoklady požadujeme:
- úplné stredné vzdelanie technického smeru
- komunikatívnu znalosť NJ alebo AJ - nevyhnutná podmienka
- technické a logické myslenie
- ovládanie softvérov SolidWorks, Creo, Catia, UGNX, Inventor výhodou
- záujem o automobilový, letecký, strojársky priemysel
- ochotu učiť sa nové veci a stále na sebe pracovať
- flexibilitu
- ochota cestovania v rámci projektu

BEKO Engineering, spol. s.r.o. bola založená v r. 1991 ako dcérska spoločnosť najväčšej Rakúskej spoločnosti v oblasti priemyselného nasadenia výpočtovej techniky BEKO Engineering and Informatik GmbH & CO KG, ktorá tvorí významnú súčasť technologicky orientovaného koncernu v oblasti poskytovania služieb BEKO HOLDING GmbH & CO KG. Z hľadiska stratégie holdingu je BEKO Engineering, spol. s r.o. zameraná na IT riešenia spolu s inžinierskymi službami. BEKO Engineering je od svojho založenia spoľahlivým business partnerom Dassault Systemes, s dodavkov a podporou PLM riešení CATIA, ENOVIA, DELMIA, 3DVIA a služieb s tým súvisiacich a poskytovaní služieb v oblasti engineeringu.
ID: 4585689  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac