Sustainability project engineer

Bekaert

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 430 - 1 800 EUR/mesiac

Základný plat od 1430 - 1800 Eur a viac v závislosti od skúseností kandidáta
Mesačná variabilná zložka 15%
Priemerný mesačný plat od 1644 – 2070 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový inžinier v rámci pridelených projektov zabezpečuje spolu s projektovým tímom doručenie projektových benefitov v čase a kvalite za stanovený rozpočet.
Budeš sa podieľať na plánovaní a príprave projektu vrátane:
• časového plánu projektu a jeho dodržiavanie, plánu zdrojov, logistického zabezpečenia,
• komunikačného plánu,
• rozpočtu projektu,
• príprava zadávacích podmienok
• spolupracovať pri výbere a nasadení externého dodávateľa/riešenia.
Participovať budeš na riadení projektu vrátane:
• zadávania, riadenia a kontroly práce externých firiem,
• zabezpečovania internej komunikácie v rámci závodu a komunikácie s tretími stranami,
• riadenia medzi projektových závislosti v spolupráci s inými oddeleniami.
udeš zodpovedný za celý projekt od začiatku až po spustenie zariadenia do prevádzky a následné schválenie technickou inšpekciou.
Navrhovať a realizovať projekty na zníženie nákladov na energie.
Tvojou úlohou bude poskytovať podporu pri sledovaní a reportovaní kľúčových  parametrov (efektívnosť, produktivita, bezpečnosť, spotreba, odpad, atď.).

13. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
výkonová prémia
príspevok do III. dôchodkového piliera
pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 100 EUR ročne
odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 50 EUR na dieťa
finančná odmena za odpracované roky od 40 do 550 EUR
životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
každoročné mzdové prehodnotenie
možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Máš pracovnú skúsenosť na podobnej pozícii min.2 roky
Máš stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, technického zamerania
Si držiteľom platnej elektrotechnickej vyhlašky §22
Tvoja znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni
Máš predchádzajúce skúsenosti a schopnosti riadiť projekčný tím
Si dôkladný a zodpovedný

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis