Prevádzkový elektrikár Junior (pridaj sa do tímu a získaj nástupný bonus 1000 EUR )

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy (štandard 15%). Prémia za prítomnosť 100 EUR brutto/mes. Nástupný bonus 1000 Eur (jednorazový). Priemerná mesačná mzda od 1100 - 1400 EUR, pri 7,5 hod. dennom pracovnom úväzku. Množstvo ďalších benefitov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete zodpovedný za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení
  • Vašou úlohou tiež bude zabezpečiť preventívnu údržbu strojov
  • Budete monitorovať  poruchy a odstraňovať problémy
  • Budete pracovať  na 1 zmenu 6:00-14:00 (práca počas odstávok, príležitostne potreba zastúpiť kolegov na zmenách - nepretržitá prevádzka, 12hod. zmeny)

• štandardne po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
• obed za 0,50 EUR (príspevok zamestnanca)
• 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne
• odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
• príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
• finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
• životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
• každoročné mzdové prehodnotenie
• možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

V priebehu roka získa nový zamestnanec na pozícii Prevádzkový elektrikár nástupný bonus 1000 EUR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máte vzdelanie elektrotechnického smeru - elektrikár silnoprúd
  • Ste držiteľom platnej elektrotechnickej vyhlášky § 21, § 22
  • Ste schopný čítať výkresovú dokumentáciu
  • Máte prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie -  výhodou
  • Máte znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky - výhodou
  • Ste schopný rýchlo a zodpovedne konať

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Valášková
Tel.: +421904161161
E-mail: poslať životopis
ID: 4538346  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac