Technik montáže

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete zodpovendý za montáž a opravu strojov a zariadení
  • Vašou úlohou bude podieľať sa na vylepšeniach a úpravách strojových zariadení
  • Budete analyzovať dôvody porúch strojov a zariadení

  • Základná mzda od 4,68 EUR/hod. – 7,59 EUR/hod., v závislosti od skúseností uchádzača.
  • Variabilná zložka mzdy (štandard 15%).
  • Prémia za prítomnosť 100 EUR brutto/mes.
  • Priemerná mesačná mzda od 981 - 1529 EUR, pri 7,5 hod. dennom pracovnom úväzku.
  • Množstvo ďalších benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • Máte stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Máte prax v strojárstve s montážou a údržbou strojov
  • Vaša znalosť čítania technickej dokumentácie je podmienkou
  • Znalosť práce s PC ( MS Windows, MS Excel)
  • Ste manuálne zručný a máte technické myslenie
  • Ste cieľavedomý, zodpovedný a máte proaktívny prístup
  • Ste flexibilný, samostatný a máte systematický prístup
  • Máte platný preukaz žeriavnika a viazača bremien – výhoda
  • Máte platný preukaz VZV - výhoda

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 4322615  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.