Prevádzkový zámočník

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
asap
5 EUR/hod.Variabilná zložka mzdy (štandard 15%), Prémia za prítomnosť 100 EUR brutto/mes., Množstvo ďalších benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vašou náplňou práce bude oprava porúch na výrobných a nevýrobných zariadeniach
  • Budete realizovať nápravnú, preventívnu a prediktívnu údržbu
  • Budete sa podielať na vylepšeniach a úpravách strojových zariadení
  • Vašou úlohou bude vykonávať preventívne prehliadky strojov
  • Vašou zodpovednosťou bude evidovať vykonané opravy v systéme SAP
  • Budete kriticky posudzovať fungovanie zvereného úseku údržby, robiť potrebné nápravné opatrenia
  • Budete poskytovať spätnú väzbu a dôležité informácie nadriadenému
  • Budete zodpovedný za dodržiavanie pravidiel BOZP, požiarnej ochrany, ochrany životného prostredia a budete prispievať k zlepšeniu BOZP na pracovisku, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia

  • štandardne po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
  • obed za 0,83 EUR (príspevok zamestnanca) + druhé jedlo (bageta) pri nepretržitom pracovnom režime
  • 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
  • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne
  • odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 500 EUR
  • príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
  • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
  • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
  • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
  • každoročné mzdové prehodnotenie
  • možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
  • organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Počet rokov praxe

    1

    • Máte ukončené SŠ, SOU technického zamerania
    • Máte prax v oblasti technických zariadení budov, údržbár strojov
    • Máte zváračský preukaz výhodou

    • Ste držiteľom platného oprávnenia VZV
    • K práci pristupujete spoľahlivo a zodpovedne
    • Ste schopný samostatne pracovať
    • Ste ochotný v prípade potreby pracovať v nepretržitej prevádzke na smeny
    • Ste bezúhonný

    Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

    Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
    Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

    Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

    Viac informácií na www.bekaert.com

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    ID: 4077986  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.