Operátor kvality - práca cez agentúru

Bekaert

Miesto práce
Sládkovičovo
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
4,7 EUR/hod.Od 4,70 EUR/mes.brutto + variabilná zložka mzdy (štandard 15%) + prémia za prítomnosť 80 EUR/mes. brutto + príplatky (sobota, nedeľa) + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete zodpovedný za mechanické testy v laboratóriu (oddelenie Kvality) - vzorkovanie a mechanické testy
  • Vašou úlohou bude sledovanie plánu dodávok
  • Budete pripravovať vzorky na kontrolu v laboratóriu,
  • Budete testovať vzorky z rôznych finálnych výrobkov,
  • Vašou úlohou bude testovanie vstupného materiálu, poloproduktov a lubrikantu na základe požiadaviek,
  • Budete sledovať kalibračný stav meradiel a expiračné doby roztokov,
  • Vašou úlohou bude obsluha rôznych testovacích zariadení
  • Budete pripravovať zákaznícke vzorky a archivovať vzorky finálneho produktu,
  • Budete viesť evidenciu výsledkou testovania do databáz a vyhodnocovať parametre kvality podľa požiadaviek zákazníkov do PC (Scope alebo SAP)

  • 13. plat
  • Obed za 0,83 EUR
  • Príspevok na dochádzanie vo výške 15 EUR/ mesačne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Máte ukončené SŠ vzdelanie
  • Ste spoľahlivý, máte zmysel pre detail
  • Ste schopný dodržiavať pracovnú disciplínu
  • Máte správny farbocit
  • Ste ochotný pracovať na denné 12 hodinové zmeny

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3981990  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.