Technik kvality

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
asap
Základný plat od 845 EUR/mes., Variabilná zložka mzdy (štandard 15%), Ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva vstupnú kontrolu kvality náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie
  • Uvoľňuje náhradné diely
  • Blokuje nevyhovujúce náhradné diely
  • Pracuje s meradlami a obsluhuje testovacie zariadenia
  • Vedie záznamy o kontrole kvality v systéme SAP
  • Spolupracuje pri vytváraní analýz dodávateľskej kvality

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • obed za 0,83 EUR (príspevok zamestnanca)
  • 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
  • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 100 EUR ročne
  • odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 500 EUR
  • príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
  • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 50 EUR na dieťa
  • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
  • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
  • každoročné mzdové prehodnotenie
  • možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
  • organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
  • Požiadavky na zamestnanca

    • Máte ukončené vzdelanie SOU/SŠ technického smeru
    • Viete čítať technickú výkresovú dokumentáciu
    • Vykonávali ste prax na podobnej pozícii – výhodou
    • Viete pracovať  s PC
    • Ste samostatný, precízny a flexibilný
    • Máte dobré organizačné schopnosti , ste ochotný učiť sa nové veci

    Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

    Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
    Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

    Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

    Viac informácií na www.bekaert.com

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
    Tel.: +421903904759
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3696476  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat od 845 EUR/mes., Variabilná zložka mzdy (štandard 15%), Ďalšie benefity