Procesný inžinier

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
2018-03-02
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Budete zodpovedný za vývoj a implementáciu nových výrobkov a procesov
  • Vašou náplňou bude zlepšovanie výrobného procesu s využívaním štatistických nástrojov
  • Budete zodpovedný za projektové a operatívne riadenie zvereného oddelenia z pohľadu procesu
  • Riešenie kvalitatívnych požiadaviek našich zákazníkov, čo zahŕňa návštevy zákazníkov a back Office riešenie problémov bude tiež Vašou úlohou
  • Budete mať zodpovednosť za zdokonaľovanie výrobného procesu prostredníctvom benchmarking-u s ostatnými Bekaert závodmi na celom svete a zdieľaním skúsenosti
  • Budete riešiť projektové úlohy v oblasti výrobného manažmentu
  • Budete spolupracovať s technologickým centrom vybaveným najmodernejšou technikou v oblasti metalografických, chemických a mechanických analýz

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

  • každoročné mzdové prehodnotenie

  • 13. Plat, 14. Plat – 1. plat navyše v priebehu aktuálneho roka

  • príspevok do III. dôchodkového piliera

  • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu

  • odmena za nábor v hodnote 500 € za úspešného kandidáta vo výberovom procese

  • výkonnostný bonus

  • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov

  • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 €

  • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 50 -60€/ročne

  • organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha

  • možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít

  • životné poistenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky:

  • Máte vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • Máte znalosť práce so systémom SAP výhodou
  • Vaša prax z prostredia nadnárodnej spoločnosti je (napr. automotive) výhodou
  • Vaša znalosť AJ je na komunikatívnej úrovni podmienkou
  • Ste dôsledný, samostatný, inovatívny, flexibilný a schopný rýchlo sa učiť

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis
ID: 3300936  Dátum zverejnenia: 2.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnené