Prevádzkový elektrikár

Bekaert

Miesto práce
Mierová 2317, okres Hlohovec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude diagnostika a elektrické opravy na výrobných strojoch a zariadeniach
• Vašou úlohou bude tiež vykonávať drobné mechanické opravy a drobné opravy na pneumatických a hydraulických systémoch
• Budete vykonávať opravy podľa systému SAP a podľa priorít výroby
• Budete spolupracovať s ostatnými oddeleniami v organizácii

• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• 13. plat – 14. plat
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
• organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• životné poistenie, a iné

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala prihláste sa prosím online, alebo pošlite svoj životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

• Máte ukončené SOU/SŠ elektrotechnické
• Ste držiteľom § 22 podľa Vyhlášky 508
• Máte základnú znalosť práce s PC (Excel)
• Ste precízny a organizovaný
• Ste proaktívny, samostatný a flexibilný
• Ste ochotný a máte záujem učiť sa nové veci
• Máte základná znalosť SAP - výhodou
• Ste ochotný pracovať v nepretržitej prevádzke na smeny

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2700224  Dátum zverejnenia: 6.12.2016