Obchodný zástupca – projektový manažér Slovensko

BEGHELLI - ELPLAST,a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste úspešný obchodník, alebo projektový manažér a je pre Vás výzva rozvíjať ďalšie trhy?Keď áno, pošlite nám svoj životopis.

BEGHELLI – ELPLAST a.s., so sídlom Pořičí 3a, 603 16 Brno, je súčasťou nadnárodnej spoločnosti BEGHELLI, ktorá má vo svete významné postavenie v oblasti výroby núdzového a priemyslového osvetlenia.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou a predajom technických a núdzových svietidiel, vrátane núdzových systémov.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu:

  • pre samostatné vyhľadávanie, prípravu a realizáciu projektov v rámci zvereného regiónu – Slovenskej republiky.

Vašou úlohou bude:

  • Získavanie objednávok pre predaj sortimentu spoločnosti
  • Spracovanie cenových ponúk osvetlenia a technického riešenia projektov osvetlenia
  • Spolupráca s architektmi, projektantmi, investormi, veľkoobchodmi a montážnymi firmami
  • Obchodné a technické poradenstvo kľúčovým zákazníkom (investor, generálny dodávateľ a elektromontážna firma) Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Príprava vlastného obchodného plánu a administrácia všetkých projektov
  • Komplexná podpora a starostlivosť o zverený región, vrátane distribučného predaja

K tomu aby ste mohol/mohla byť úspešná potrebujete:

  • praktické znalosti na úrovni SŠ vzdelania – zameranie elektrotechnika, stavebníctvo, ekonomika obchodu
  • vodičský preukaz skupiny B (aktívny šofér), časté cestovanie po zverenom regiónu
  • predajné zručnosti, výborné komunikačné a prezentačné, vyjednávacie schopnosti
  • záujem o obchod „ťah na bránu“
  • flexibilitu, vysoké pracovní nasadenie, spoľahlivosť
  • praktické zručnosti na PC

Výhodou je:

  • znalosť slovenského trhu
  • znalosť project managementu a praxe v oblasti priemyslového a núdzového osvetlenia
  • preukázateľné obchodné skúsenosti a prax v oblasti predaja technických produktov
  • skúsenosti zo spracovávaním obchodných ponúk po obsahovej aj ekonomickej stránke
  • praktické zručnosti s predajom osvetlenia na základe projektov alebo predaj do veľkoobchodov

Ponúkame:

  • Zázemie stabilnej spoločnosti a jej podpora predaja
  • Možnosť sebarealizácie, samostatná činnosť
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Služobné auto, telefón, notebook
  • Pracovný vzťah: Práca na plný úväzok/v prípade záujmu možnosť pracovať na IČ
  • Pracovná doba: pružná
  • Termín nástupu: Dohodou

Oslovila Vás táto výzva? Ak áno, kliknite na tlačítko „Odpovedať“ a pošlite nám svoje CZ. Budeme Vás informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4022795  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac